Nie przegap szansy na nowe wyzwania i lepszą pracę!
Pozostaw nam swój adres e-mail, określ preferencje dotyczące poziomu stanowiska i lokalizacji, a my poinformujemy Cię, kiedy w serwisie pojawi się oferta, która może Cię zainteresować. Usługa jest całkowicie bezpłatna.
Strefa KANDYDATA

ZAREJESTRUJ SIĘ I OTRZYMUJ OFERTYInteresują mnie oferty pracy z kategorii:


Interesują mnie oferty pracy w województwach:Korzystanie z usługi „Oferty pracy” jest dobrowolne i bezterminowe.

W celu świadczenia usługi „Oferty pracy” Spółka pozyskuje od osób zainteresowanych nazwy adresów poczty elektronicznej.

Zarejestrowana osoba, w każdej chwili, ma możliwość dokonania zmiany bądź usunięcia swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.

Informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są po kliknięciu na link: Polityka prywatności.

Administratorem danych są Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o..

Dane osobowe (tj. adresy e-mail) zbierane są przez Spółkę wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji usługi „Oferty pracy”. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi „Oferty pracy”.

ZGODA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o. celu korzystania z prowadzonej przez spółkę usługi „Oferty pracy”.

Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Oferty pracy”.

WYPISZ SIĘ
Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania ofert pracy, wpisz swój e-mail:


Najnowsze oferty 
Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
ul. Paca 37, 04-386 Warszawa
tel.: (0-22) 333 88 14
e-mail: biuro@pws-promedia.pl, Polityka prywatności