KUCHARZ
O firmie:
Kategoria >> Gastronomia

W związku z dynamicznym rozwojem Hotelu, poszukujemy pracownika
na stanowisko:

Kucharz

Okolice Warszawy / 13 km od granic Warszawy

OPIS STANOWISKA:

Hotel Pałac Alexandrinum **** , Grupa podmiotów z branży Doradczo-Szkoleniowej działającej na rynku polskim od ponad 20 lat, poszukuje osoby na stanowisko Kucharza, która będzie wykonywała czynności Kucharza.

Do zadań na stanowisku Kucharza będzie należało:

Obowiązki:

  • Przygotowywanie potraw zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • Zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług oraz przestrzeganie norm i standardów produkcji
  • Zachowanie estetyki wydawanych dań oraz czystości stanowiska pracy

Wymagania:

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych – warunek konieczny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość procedur pracy w gastronomii, HACCP, BHP
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy,
  • Kreatywność, pomysłowość, dużo energii i pasji do gotowania,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,

Oferujemy:

  • Dogodne formy zatrudnienia
  • Praca w pełnym wymiarze godzinowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności zawodowych

[ Oferta archiwalna ]
Ogłoszeniodawca
Hotel Pałac Alexandrinum Witold Modzelewski

Miejsce pracy
Krubki-Górki

woj. mazowieckie
Emisja do dnia
Oferta archiwalna

Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
ul. Paca 37, 04-386 Warszawa
tel.: (0-22) 333 88 14
e-mail: biuro@pws-promedia.pl, Polityka prywatności