Kierownik Zmiany Bankietów
O firmie:
Kategoria >> Gastronomia

Nowo otwarty  4*Hotel Arche Krakowska należący do Grupy Arche, dynamicznie rozwijającej się sieci hoteli historycznych i miejskich.

Ten piękny obiekt nawiązujący stylem do Art Deco, posiadający 333 pokoi zlokalizowany jest blisko lotniska Chopina przy Al. Krakowskiej

Zapraszamy do współpracy osoby zainteresowane stanowiskiem:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

·        Dbałość o wysoki standard obsługi Gości;

·        Koordynowanie pracy w dziale F&B

·        Szkolenie, motywowanie i zarządzanie zespołem podległych pracowników;

·        Współpraca z innymi działami hotelu zapewniająca efektywny przepływ informacji;

·        Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

·        Umiejętność zarządzania zespołem;

·        Dobra organizacja pracy własnej i innych;

·        Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;

·        Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym

·        Umiejętność rozwiązywania problemów;

·        Umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku hotelu;

·        Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista;

·        Dyspozycyjność i zdolność do pracy w warunkach podwyższonego stresu;

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        Możliwość rozwoju zawodowego

·        Ciekawą, pełną wyzwań pracę w miłym i profesjonalnym zespole;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  przez portal

Ogłoszeniodawca
Arche

Miejsce pracy
Arche Hotel Krakowska
woj. mazowieckie
Emisja do dnia
2019-02-26

Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
ul. Paca 37, 04-386 Warszawa
tel.: (0-22) 333 88 14
e-mail: biuro@pws-promedia.pl