Kelner / barman
O firmie:
Kategoria >> Gastronomia

Nowo otwarty  4*Hotel Arche Krakowska należący do Grupy Arche, dynamicznie rozwijającej się sieci hoteli historycznych i miejskich.

Ten piękny obiekt nawiązujący stylem do Art Deco, posiadający  333 pokoi zlokalizowany jest blisko lotniska Chopina przy Al. Krakowskiej

Zapraszamy do współpracy osoby zainteresowane stanowiskiem:

Kelner / Barman

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

·        Dbałość o wysoki standard obsługi Gości;

·        Współpraca z innymi działami hotelu zapewniająca efektywny przepływ informacji;

·        Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenia na ww. stanowisku
  • Aktualnej książeczki sanepidowskiej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        Możliwość rozwoju zawodowego

·        Ciekawą, pełną wyzwań pracę w miłym i profesjonalnym zespole;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  przez portal

[ Oferta archiwalna ]
Ogłoszeniodawca
Arche

Miejsce pracy
Arche Hotel Krakowska

woj. mazowieckie
Emisja do dnia
Oferta archiwalna

Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
ul. Paca 37, 04-386 Warszawa
tel.: (0-22) 333 88 14
e-mail: biuro@pws-promedia.pl, Polityka prywatności