Kosmetolog
O firmie:
Kategoria >> SPA & Wellness

Dołącz do załogi Hotelu Zamek Gniew****

W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową strefy Wellness, poszukujemy pracowników do obsługi SPA

Opis stanowiska:

•             praktyczna umiejętność wykonywania zabiegów kosmetycznych twarzy, manicure, pedicure

•             promocja oraz sprzedaż zabiegów i produktów,

•             dbałość o porządek w gabinetach.

Od kandydatów oczekujemy:

•            doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

•             bardzo dobrej organizacji pracy,

Oferujemy:

•             atrakcyjne wynagrodzenie,

•             pracę w młodym zespole,

•             przyjazną atmosferę,

•             niezbędne do pracy narzędzia,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem i listu motywacyjnego na adres: a.kujawa@zamek-gniew.pl

Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

[ Oferta archiwalna ]
Ogłoszeniodawca
Zamek Gniew Sp. z o.o.

Miejsce pracy
Gniew

woj. pomorskie
Emisja do dnia
Oferta archiwalna

Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
ul. Paca 37, 04-386 Warszawa
tel.: (0-22) 333 88 14
e-mail: biuro@pws-promedia.pl, Polityka prywatności