Manager
O firmie:

Aparthotel Platinum poszukuje kandydatów na stanowisko:

MANAGER

Miejsce pracy: Szczecin, Centrum

OPIS STANOWISKA:

• Zarządzanie obiektem hotelowym oraz zewnętrznymi apartamentami

• Dbanie o najwyższą jakość obsługi, współpraca z pracownikami na wszystkich szczeblach

• Nadzór nad działem rezerwacji oraz recepcją

• Oferowanie gościom najwyższej jakości obsługi i komfortowego pobytu

POSZUKUJEMY OSOBY:

• Z doświadczeniem w pracy na stanowisku managerskim

• Mającej łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji i potrafiącej je utrzymać

• O wysokiej kulturze osobistej i miłym usposobieniu

• Gotowej pracować w zespole podobnych, zaangażowanych ludzi

• Dyspozycyjnej (praca również w weekendy oraz święta)

• Umiejącej posługiwać się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym codzienną komunikację (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem)

OFERUJEMY:

• Stabilną pracę w młodym i ambitnym zespole

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Jeśli spełniasz nasze wymagania, to z radością powitamy Cię W NASZYM ZESPOLE.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym na adres marketing@apartamenty-platinum.pl.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Ogłoszeniodawca
TOURSHOP Łukasz Targowski

Miejsce pracy
Piłsudskiego 27
Szczecin
woj. zachodniopomorskie
Emisja do dnia
2019-07-24

Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
ul. Paca 37, 04-386 Warszawa
tel.: (0-22) 333 88 14
e-mail: biuro@pws-promedia.pl, Polityka prywatności