manicurzystka/kosmetyczka
O firmie:
Kategoria >> SPA & Wellness

Hotel Afrodyta**** Business&Spa zatrudni osobę na stanowisko manicurzystki/kosmetyczki

Zakres obowiązków:
- wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie, stopy oraz zabiegów na twarz
- utrzymanie stanowiska pracy w czystości
- sporządzanie comiesięcznych remanentów
- sprzedaż produktów detalicznych

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe lub ukończenie kursów kosmetycznych potwierdzonych certyfikatem
- umiejętność wykonywania manicure i pedicure klasycznego, hybrydowego oraz żelowego
- doświadczenie zawodowe (minimum 2 lata)
- umiejętność pracy w grupie oraz pracy pod presją czasu
- dostępność
- duża kultura osobista
- empatia

Oferujemy:
- pracę w prestiżowym Hotelu Spa
- dobre warunki pracy
- korzystne wynagrodzenie oraz premie
- pakiet socjalny
- regularne szkolenia
- praca w zgranym zespole
- przyjazna atmosfera

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy: kierownikspa@afrodytaspa.pl

[ Oferta archiwalna ]
Ogłoszeniodawca
Flis, Pierzchała spółka jawna

Miejsce pracy
Hotel Afrodyta Business & SPA****
Tartak Brzózki, 96-325 Radziejowice
woj. mazowieckie
Emisja do dnia
Oferta archiwalna

Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
ul. Paca 37, 04-386 Warszawa
tel.: (0-22) 333 88 14
e-mail: biuro@pws-promedia.pl, Polityka prywatności