Specjalista ds. Sprzedaży
O firmie:

Powstający w Uniejowie czterogwiazdkowy Aparthotel Termy Uniejów poszukuje kandydatów na stanowisko

OBOWIĄZKI

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów w segmencie MICE (Meetings, Incentives, Conventions and Exhibitions)
  • Utrzymywanie pozytywnych, długotrwałych relacji z dotychczasowymi Klientami
  • Analiza i raportowanie skuteczności prowadzonych działań
  • Budowanie długofalowych relacji z Gośćmi
  • Realizowanie założonych planów sprzedaży
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert i umów dla klientów
  • Raportowanie wyników;
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy;
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami Hotelu

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w strukturach sprzedażowych minimum 2 lata
  • Dobra znajomość rynku hotelarskiego
  • Wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Zdolności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Inicjatywa i skuteczność w działaniu
  • Odpowiedzialność i samodzielność
  • Dobra znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY

  • Udział we wprowadzaniu na rynek nowego obiektu
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system prowizyjny

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres:

hotel@aparthotel-termyuniejow.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Ogłoszeniodawca
Aparthotel Termy Uniejów

Miejsce pracy
Uniejów
woj. łódzkie
Emisja do dnia
2019-03-27

Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
ul. Paca 37, 04-386 Warszawa
tel.: (0-22) 333 88 14
e-mail: biuro@pws-promedia.pl